ADRESA:                          Praha-Vinohrady
STAV DOMU:                    Velmi dobrý
STAVBA:                           Cihlová
PODLAHOVÁ PLOCHA:   108 m²
CENA:                              16 490 000,-

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku o dispozici 3+1 a rozloze 108m², ve vyhledávané lokalitě Praha 2 – Vinohrady. Koupě nabízí možnost atraktivního bydlení i jako zajímavou investici, kde mohou nabízené prostory sloužit k podnikání, nebo pronájmu zahraniční klientele o které není díky své poloze na Královských Vinohradech nouze. Vlastníkem bytové jednotky je ověřená česká firma.

Byt prošel nákladnou rekonstrukcí, kde Vás na první pohled zaujmou kvalitní dubové parkety, vysoké stropy, zachované všechny původní dveře, které byly zrestaurované včetně vnitřních vitráží, nebo dominantní krb.
Dům byl vystavěn v roce 1986 a prošel kompletní revitalizací, vyměněny za nové byly elektrické a instalatérské rozvody.

Kouzelná lokalita Vinohrad vyniká perfektním spojením do centra a komplexní nabídkou služeb. V bezprostředním okolí fungují příjemné kavárny, restaurace, obchody, potraviny a další vyhledávané služby. V dosahu je náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se konají vyhlášené farmářské trhy a nachází se tam stanice metra i tramvaje, která Vám usnadní cestování po městě. Lokalitu navíc zpříjemňuje množství zelených ploch, např. sady Bratří Čapků, Svatoplukovy sady, Riegrovy sady nebo Grébovka.

Velice nízké měsíční náklady. Pro více informací nás neváhejte informovat, budu se na Vás těšit na prohlídce.