ADRESA:                          Klimkovice
STAV DOMU:                    Velmi dobrý
STAVBA:                           Cihlová
POČET JENOTEK:            5 bytových jednotek, 1 komerční prostor
CENA:                              12 690 000,-

Exkluzivně Vám nabízíme dům na velice lukrativním místě a to přímo na náměstí v Klimkovicích. Pyšní se lázeňským městem a zahraniční klientelou. Dům disponuje komerčním prostorem a 5 ti bytovými jednotkami. Skladba bytových jednotek je následující: garsoniéra, 1+1, 2+kk, 2+1, mezonetový byt. Celý dům prošel postupně rekonstrukcí a to: plastová okna, fasáda, vnější zateplení KZS EPS70F tl. 150mm, střecha, krovy, atd. Byty ve velice dobrém stavu, v průběhu let zrekonstruovány.

Mezonetový byt po kompletní rekonstrukci včetně nové elektroinstalace, koupelny, vymalováno, dále zánovní plovoucí podlaha, nová kuchyňská linka. V ostatních bytových jednotkách provedena kompletní elektroinstalace, zděné jádra v koupelnách, zánovní podlahy a kuchyňské linky. Objekt je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem. Obvodové sklepní zdi podřezány pro správné umístění nové hydroizolace. Pro umístění domu se nabízí velice zajímavá investiční příležitost.

Dům je zapsán v KN jako rodinný dům, avšak nyní je vyhotovován projekt pro kolaudaci bytového domu, prozatím schválen u hygieny, hasičů, magistrátu města Ostravy. Celý dům je podsklepený. K domu patří pozemek, který se dá využít pro parkovací stání, 4x šikmé stání nebo k individuálním potřebám.

Veškerá občanská dostupnost: lékaři, lázně, obchod, restaurace, park, sportoviště, atd. Výborná dostupnost do centra Ostravy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

cinzovni-dum-klimkovice